ГОРЕЩО
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Смокиново дръвче избива на пистата на стадион „Лазур“. На куриозната гледка се натъкнаха бдителни футболни фенове по време на мача Нефтохимик – Локомотив (Пловдив).
Листата на смокинята са поникнали точно на пистата на спортното съоръжение. Вероятно някой нехаен работник е пропуснал малкото растение при почистването на стадиона, съобщава "Флагман".
Припомняме, че след концерта на „Продиджи“ в средата на август тревното покритие на „Лазур“ беше съсипано. Собственикът на съоръжението - "Спорт пропърти мениджмънт" и ръководството на Нефтохимик инвестираха сериозна сума,за да възстановят терена.

препоръчано
НАЗДРАВЕ! Отмениха забраната за пиене на открито в Русе
11310
на 19.01.2026
Двама министри отиват на откриването на ГКПП “Рудозем-Ксанти“
36375
на 19.01.2026
Тревожен сигнал за огромно количество умряла риба в карловското село Войнягово
12603
на 19.01.2026
Разкриха какъв е единият от извършителите на обира на инкасо автомобил в Ихтиман
38407
на 19.01.2026


