BG EN

Куриоз! Трактор и проблем с пържените картофи доукрасиха визитата на Борусия (Дортмунд) за Купата

Световен футбол

Куриоз! Трактор и проблем с пържените картофи доукрасиха визитата на Борусия (Дортмунд) за Купата

8562
на 01.03.2017
Куриоз! Трактор и проблем с пържените картофи доукрасиха визитата на Борусия (Дортмунд) за Купата

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От Борусия (Дортмунд) поискаха отложеният мач срещу Шпортфройнде (Лоте) за Купата на Германия да се играе на друг стадион. Двубоят трябваше да се състои вчера на игрището на третодивизионния тим, но заради лошото му състояние съдията взе решение среща да няма. Снеговалежът в Северозападна Германия разкаля терена и официалните лица бяха принудени да отложат сблъсъка. Обсъжда се четвъртфиналът да бъде изигран на 14 март.

"Няма гаранция, че и тогава игрището няма да бъде в същото състояние", коментира изпълнителният директор на Борусия Ханс-Йоахим Ватцке. 

От Оберхаузен, който се намира на около 140 км, предложиха своя стадион. 



Иначе проблем заради калта в Лоте имаше и автобусът на гостите на Дортмунд, който закъса и се наложи да бъде издърпан от трактор. 

Местните фенове пък се оплакаха, че на стадиона не са били сервирани пържени картофи. От Шпортфройнде се оправдаха, че заради прякото излъчване на двубоя не е имало достатъчно ток за фритюрниците.

препоръчано

 

 

 

Спортал

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК