ГОРЕЩО
ТЪРЖЕСТВЕНО ОТКРИВАНЕ: Старт на 52-ия парламент, новите депутати полагат клетва
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
Константин Мишев НАПРАВИ ЗА СМЯХ Кандев: Някакъв Картоф плашил главния секретар на МВР - за малко да го объркам с Компира от Самоков. А то имало разлика между картоф и компир
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кмет на видинско село реши да се справи с джигитите на пътя и направи полицай с подръчни материали. Ефектът е голям, хората се плашат, намаляват скоростта, а някои дори и се снимат с полицая, разказват местните.
Отскоро Пешо е полицаят в малкото белоградчишко село Протопопинци. Там постоянно полицай няма, но за сметка на това си имат права и гладко асфалтирана отсечка, която преминава през цялото село.
„Карат като на скоростна отсечка с над 100 километра в час”, разказва Евгения Тодорова, жител на село Протопопинци.
За да не фучат, кметът на селото решил сам да се справи с проблема.
препоръчано
ГЪРМИ СКАНДАЛ: Областният на Враца от ПП завлече театъра с пари заради изборите
51994
преди 10 часа
МОР! Проверяват водата в язовир "Пчелина 2" заради мъртви риби
9577
преди 13 часа
Откриха мъртъв издирвания мъж от Главан
13710
преди 14 часа


