Куриози на Берое - Славия! Бивш "армеец" наказа Гошо Вратаря, а след това...

19894
на 27.11.2016
Куриози на Берое - Славия! Бивш армеец наказа Гошо Вратаря, а след това...

Отборите на Берое и Славия завършиха наравно 1:1 в мач от 15-ия кръг на Първа професионална лига. Срещата се игра на стадион "Берое" в Стара Загора. Сблъсъкът ще се запомни с куриозни моменти при попаденията.

През първата част от двубоя двата тима не успяха да стигнат до сериозни опасности пред двете врати.

Домакините поведоха в резултата в 58-ата минута чрез Венцислав Василев. Бившият играч на ЦСКА бе най-съобразителен в наказателното поле на Славия при изпълнение на пряк свободен удар за Берое. С вина за попадението е стражът на гостите Георги Петков.

В 79-ата минута Иван Минчев изравни резултата с удар от над 30 метра. Топката се удари в главата на Венци Василев и подлъга вратаря на Берое Макенджиев.

С равенството двата отбора сложиха край на негативни серии в първенството. Берое бе загубил предишните си два шампионатни мача, а Славия – предходните си три срещи в Първа лига.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на Тракия - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на "Тракия" - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО)