BG EN

КУРИОЗНО: БФС глоби с 10 000 лева фалирал клуб

Футбол

КУРИОЗНО: БФС глоби с 10 000 лева фалирал клуб

6020
на 23.11.2021
КУРИОЗНО: БФС глоби с 10 000 лева фалирал клуб
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дисциплинарната комисия към БФС глоби Нефтохимик с 10 хиляди лева. Причината е прекратяване на участие в хода на първенството във Втора лига. Както е известно бургазлии обявиха фалит в началото на ноември, а след това от родната централа отнеха лиценза. Куриозното е, че БФС едва ли ще може да си вземе някога парите. В тази ситуация се очаква да бъде учреден нов клуб Нефтохимик и по този начин дълговете да отпаднат.

препоръчано

Левски също бе глобен от Дисципа, като "сините" ще трябва да платят 2300 лева за нерегламентирано използване на факли и димки, възпламенени бомбички и обидни и нецензурни скандирания по време на мача с Ботев Враца, който завърши при резултат 0:0. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК