BG EN

Куче стана кмет на Сан Франциско

СВЕТЪТ ДНЕС

Куче стана кмет на Сан Франциско

3920
на 20.11.2014
Куче стана кмет на Сан Франциско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Никому неизвестно женско чихуахуа на име Фрида успя да покори неподозирани политически върхове за животно, след като стана кмет на Сан Франциско за един ден, пише в. "Монитор".

препоръчано

Фрида се изяви като еднодневен градоначалник в рамките на кампания в подкрепа на местния приют за животни. За привилегията питомката му да стане кмет на Сан Франциско стопанинът й Дийн Кларк е платил 5000 долара.

Първият и единствен работен ден на Фрида на длъжността премина натоварено - в разходки из кметството, посещения на градски забележителности, фотосесии, среща с човешкото й съответствие - Ед Лий, и пресконференция на парадното стълбище на общината.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Наталия Господинова с важни новини от Варна: Делото срещу Коцев и компания е блокирано заради участието на двама от обвиняемите в листите на ППДБ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Наталия Господинова с важни новини от Варна: Делото срещу Коцев и компания е блокирано заради участието на двама от обвиняемите в листите на ППДБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 124
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК