BG EN

Кучета наръфаха до смърт българин в Малага

Европа

Кучета наръфаха до смърт българин в Малага

12029
на 20.05.2019
Кучета наръфаха до смърт българин в Малага
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 30-годишна възраст е бил приет в болницата в Малага в критично състояние, след като по-рано през деня вчера е бил нападнат и жестоко нахапан от 4 улични кучета. Според информация на местните медии пострадалият е български гражданин.

След подаването на сигнал на спешния телефон 112 полицията отишла на мястото и заварила младежа в безпомощно състояние, като глутницата продължавала да обикаля около тялото му. Според сведения на полицаите било необходимо да произведат 11 изстрела във въздуха, за да прогонят псетата, които се покрили в близките храсти.

Медиците, пристигнали почти веднага на мястото на инцидента, успяли да стабилизират състоянието на момчето и го откарали в болницата, но по-късно състоянието му отново се влошило и то било вкарано в операция. 30-годишният мъж ще остане под лекарско наблюдение, информира "Ел Паис".

Полицията е започнала разследване по случая.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха Изборния кодекс, решават как ще гласуваме на изборите. Викове и крясъци на опозицията прекъснаха заседанието (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха Изборния кодекс, решават как ще гласуваме на изборите. Викове и крясъци на опозицията прекъснаха заседанието (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК