BG EN

Кучкова скочи срещу Моника и Светлана Василева

Бомба

Кучкова скочи срещу Моника и Светлана Василева

23539
на 05.11.2015
Кучкова скочи срещу Моника и Светлана Василева
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Макар че не е с нищо по-различна от Моника Валериева и Светлана Василева и много хора я слагат под общ знаменател с тях, Елена Кучкова се разграничава от „колежките“ си.

препоръчано

Не харесвам фалша. Явно не съм единствената, щом Моника излезе“, заяви блондинката.

Причината затова бе, че Валериева се е опитала да се изкара едва ли не девица, докато е била в къщата, а това няма нищо общо с истината.

Елена се изсмя на репликата на брюнетката: „Аз съм си правила САМО гърдите, носа и устните“. Осмя и казаното от друга участничка във „ВИП Брадър“ – Светлана, за която заяви: „А другата пък два пъти носа, скулите, устните, гърдите, косите...“.

Ако можеше и малко акъл да се налее в тези 100% напудрени главици“, безмилостно ги нападна Кучкова, пише ежедневник.

Елена била възмутена, че я слагат под общ знаменател с такива жени, които, според нея, били „просто златотърсачки и нищо повече“.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК