ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Звездата на поп музиката Лили Иванова е сред примерните българи, които без оплакване и мрънкане спазват домашната карантина. Изпълнителката на "Панаира" кротко стои у дома си и тълпеливо очаква деня, в който извънредното положение ще бъде отменено и животът в страната ще закипи постарому, научи ПИК.
Тези дни Лили не се разделя с телефона си, тъй като много нейни приятели и колеги я търсят, за да се осведомят как е. Певицата се чувства добре и в пълна кондиция.
"Много хора питат “Къде е Лили Иванова в тези смутни времена?". Искам да знаете, че тя си е вкъщи и се чувства чудесно. И прави планове... Пожелавам го и на вас и вашите близки! Още един път екипът ни и аз напомняме за промените на турне 2020", написа звездата в своята официална фейсбук-страница и успокои всичките си почители.
Планираните концерти в страната ще се състоят в следните градове: на 2 септември в Пазарджик, на 24 септември във Видин, на 28 септември в Бургас, на 30 септември в Сливен, на 10 ноември в Гоце Делчев и на 12 ноември в Самоков. Закупените за старите дати билети ще важат без презаверка.


