ГОРЕЩО
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
5,16% е избирателната активност в София към 10 ч. Правото си на глас вече са упражнили 54 974 софиянци, съобщиха от ОИК - София.
препоръчано
Избирателната активност днес е малко по-ниска от тази на първия тур - тогава към 10 ч тя е била 5,84%.
Най-висока е избирателната активност в районите "Панчарево" и "Нови Искър" - 8,35% и 8,19%. Най-малко са отишли да гласуват в районите "Сердика" - 3,96% и "Подуяне" - 3,97%.
Днес софиянци избират кмет на града и кметове на 22 района.
БСП провежда съдбоносен конгрес
4345
преди 35 минути
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
50751
преди 2 часа


