BG EN

КЪРВАВ ЕКШЪН В ЛЯСКОВЕЦ: Мъж простреля бившата си жена с ловна пушка, после се самоуби

ГОРЕЩО

КЪРВАВ ЕКШЪН В ЛЯСКОВЕЦ: Мъж простреля бившата си жена с ловна пушка, после се самоуби

31284
на 31.12.2021
КЪРВАВ ЕКШЪН В ЛЯСКОВЕЦ: Мъж простреля бившата си жена с ловна пушка, после се самоуби
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

51-годишна жена е била простреляна от бившия си на 30 декември в Лясковец, съобщава регионалният сайт „Борба“.

препоръчано

Екшънът се разиграва около 20:00 часа, когато тя отишла да му върне кучето, което останало при нея след раздялата им. По време на срещата им той обаче се разгневил и грабнал ловна пушка. Под влиянието на емоциите не се поколебал да натисне спусъка и я гръмнал в областта на корема. След като осъзнал деянието си извършителят се самоубил.

Жената веднага е транспортирана до Спешно отделение на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“. Медиците установили, че изстрелът е нанесъл поражения на далака, панкреаса и единия бъбрек, загубила е много кръв и има изходна рана на гърба. Пациентката е настанена в реанимация и е с опасност за живота.

От полицията разследват случая. Образувано е досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК