ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
СДС С ГНЕВНА ПОЗИЦИЯ: Прокремълският слугинаж в страната ни се бие до "последната капка кръв" срещу пълната ни евроинтеграция
Проф. Михаил Константинов срещу пърформансите в НС: Не отговарят на европейските стандарти
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
77-годишен мъж нахлу в клон на американската верига за бързо хранене „Макдоналдс“ в северната част на Париж и застреля 60-годишен мъж, съобщи източник, близък до случая.
препоръчано
Инцидентът е станал в „Макдоналдс“ в 18-и район на френската столица, каза източникът, цитиран от АФП.
Нападателят е произвел четири изстрела, съобщиха от кметството на 18-и район, като добавиха, че мъжете са се познавали и че инцидентът е свързан с „уреждане на сметки след опит за рекет“, без да дават повече подробности.
Източник от полицията, също помолил да не бъде назоваван, заяви, че заподозреният извършител не е избягал и е бил арестуван на място от полицията.
свързани новини
ИЗНЕНАДВАЩО: Блинкън и Кулеба хапнаха в "Макдоналдс" в Киев (СНИМКИ)
15165
на 07.09.2023
Зеленски търси нов началник на кабинета след оставката на Ермак
3240
преди 44 минути
Тръмп за Европа: Изправена е пред цивилизационно заличаване
12366
преди 1 часа
Иран дава модернизирани дронове на Русия
6181
преди 1 часа
Арест на още един висш духовник в Армения
8706
преди 2 часа


