BG EN

КЪРВАВ ЕКШЪН: Уволнен служител преби охранител на община Благоевград

Региони

КЪРВАВ ЕКШЪН: Уволнен служител преби охранител на община Благоевград

16505
на 22.10.2020
КЪРВАВ ЕКШЪН: Уволнен служител преби охранител на община Благоевград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Скандал в община Благоевград. Общинският охранител Георги Марков е бил пребит от посетител на сградата на кметството, съобщи Би Ти Ви.

препоръчано

Агресорът Лозен Иванов е уволнен общински служител. По първоначална информация мъжът е дошъл с майка си, за да търси сметка от зам.-кмета на Благоевград защо е уволнен от работа в социалния патронаж.

На входа на сградата станало спречкването между него и общинската охрана – по първоначални данни, заради неносене на маска. Стигнало се и до физически сблъсък.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК