ГОРЕЩО
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един човек загина, а друг беше ранен в резултат на стрелба в непосредствена близост до училище в американския град Равена, щата Охайо.
Според съобщенията в медиите стрелбата е открита от тъмнокож нападател. Един мъж е убит, а една жена – ранена. Извършителят е успял за избяга от местопрестъплението и се издирва от силите на реда.
Полицията е блокирала изцяло района около училището. Смята се, че стрелецът е въоръжен и може да е много опасен.
препоръчано
Нападателят в университета в Охайо е бил студент
5184
на 29.11.2016
Извънредно! Убит е нападателят в щатския университет в Охайо
7094
на 28.11.2016


