ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Васко Василев на шопинг във ВИП бутиците край "Шератон" (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПЛАН ЗА МЕСТНАТА ВЛАСТ: Радев пази министрите, праща депутати в битката за кметове
Интензивен е трафикът на ГКПП ''Калотина'' и "Капитан Андреево"
Искаме да сме просперираща и успешна държава, нали? Тогава не трябва да мислим всеки успешен за "мръсник"
ПЛАЖЕН АВГУСТ! Слънцето грее щедро, полъхва лек източен вятър, въздухът е с температура до 36°, а морската вода 25° (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
35-годишен мъж наложи с дърво родния си баща, който от травмите почина по-късно. Инцидентът се е разиграл в град Кричим в петък вечерта, съобщи областната дирекция на МВР в Пловдив.
препоръчано
Свадата била предизвикана от 55-годишният родител. Той пристигнал пред дома на сина си силно почерпен и предизвикал скандал. Младият мъж се ядосал и грабнал едно дърво. Започнал да удря баща си по главата.
Около 21 часа пострадалият бил докаран в поликлиниката на градчето с рана в областта на тила. Въпреки усилията на медиците, мъжът починал.
Синът побойник е задържан за 24 часа, а материалите са докладвани в прокуратурата.
ТРАГЕДИЯ В СТАРА ПЛАННА: Жена загина на място, падайки от върха на било
24543
преди 2 часа
Смениха шефа на "Булгартрансгаз" Владимир Малинов
20779
преди 3 часа


