BG EN

Кървавата Иванка проговори за мокрите поръчки. Вижте какво разказа

ЧАС ПИК

Кървавата Иванка проговори за мокрите поръчки. Вижте какво разказа

10039
на 04.04.2016
Кървавата Иванка проговори за мокрите поръчки. Вижте какво разказа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Моето непрестанно желание да намеря адвокатска кантора, която да се заеме със случая за наследството на баща ми. Завещанието, което беше оставено от баща ми за нас, ние сме трима наследници, е унищожено. Направено е ново завещание от гледачката на баща ми и в него всичко е оставено на нея". Това заяви в ефира на Нова телевизия Иванка Ройдова - жената, която бе обвинена, че е поръчала убийството на брат си и всичките си кръвни роднини.

препоръчано

Тя заяви, че е говорила само с адвокат. "За мен това не е бил полицай, немо га да кажа какво не сме говорили на тази тема. Дала съм смъртен акт на баща ми, от българия наследници, сметки, които сме получили от старо дело. Това са последните данни които са ми дали и тези сметки са ми предоставени от адвокатите. Първия път когато се видяхме говорихме само за документи и той ми поиска една сума само за проучване. Последната дума на баща ми, беше че ще припише всичко на децата си", заяви Иванка.

"Аз не съм виновна, че да доказвам, че съм невинна", добави тя.




Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК