BG EN

Кърваво меле! Две бомбени експлозии в Багдад убиха най-малко 14 души

Азия

Кърваво меле! Две бомбени експлозии в Багдад убиха най-малко 14 души

3379
на 17.09.2015
Кърваво меле! Две бомбени експлозии в Багдад убиха най-малко 14 души
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двете бомбени експлозии в иракската столица Багдад са убили най-малко 14 души и са ранили 55. Това съобщава AFP, като се позовава на иракски медицински и полицейски източници, пише "Фокус".

препоръчано

Отговорност за атентатите на площадите „Уатба“ и „Тайран“ е поела радикалната групировка „Ислямска държава“.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК