BG EN

Кърджилова пак залита по Блатечки

ХИТ ГАЛЕРИЯ

Кърджилова пак залита по Блатечки

7320
на 18.03.2013
Кърджилова пак залита по Блатечки
Автор:   ПИК
Радина Кърджилова ще се залюби за втори път с Асен Блатечки. След "Стъклен дом", където двамата играха двойка, сега те ще направят същото и в новия сериал на Би Ти Ви "Фамилията". Кърджилова ще залита по продажен журналист - персонаж на Блатечки. Поредицата тръгва тази пролет в ефира. Утре актрисата ще се превъплъти в образа на Шекспировата Жулиета във Военния театър, но във "Фамилията" героинята й също ще бъде основен мотор в живота на нейния възлюбен. Радина ще се окаже ключът към неговата мотивация да работи за главата на влиятелната фамилия  - в ролята е Стефан Данаилов.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с Лолита експрес на Епстийн... (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК