ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожар е горял в медицински център във Варна, няма пострадали. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – Варна.
препоръчано
Инцидентът е станал около 13.30 часа на 6 март в медицински център на бул. "Република". Причина за пожара е късо съединение. Увреден е електромотор на компресор за въздух.
В същия ден, около 16.20 часа е получен сигнал за пожар в стая от къща в град Долни чифлик. Няма пострадали хора, унищожени са мебели и домашно имущество. Предполагаема причина за инцидента е самозапалване на комин. Общо 9 са регистрираните пожари без преки материални щети през изминалото денонощие в областта – в сухи треви, отпадъци, контейнери за смет и комини.
Трима души бяха евакуирани от танкера “Кайрос”
2598
преди 13 минути
Възстановиха трафика през прохода Троян-Кърнаре
5647
преди 3 часа
Огромно свлачище затвори прохода Троян-Кърнаре
10797
преди 8 часа


