ГОРЕЩО
Fibank предлага ексклузивна серия монети и кюлчета от злато и сребро, посветени на Годината на Коня
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Благоевград (СНИМКИ)
СЕРИОЗЕН ИНЦИДЕНТ: Покрив на паркинг на хипермаркет се срути върху коли във Варна
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛЕН ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
МЪЛНИЯ! Под натиск на ППДБ: Бивш депутат на Слави саботира заседанието на парламента, въпреки че собственоръчно е подписал промените в Изборния кодекс (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж пострада при пожар в къща бургаския квартал Лозово снощи около 23.00 ч., информираха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи.
препоръчано
Пламъците обхванали дом, разположен на ул. „Димитър Николов”, обитаван от 76-годишния Христо Димитров. Огънят е потушен от пристигналите на място един противопожарен автомобил и четирима огнеборци. Изгоряла е дървена дограма и са счупени стъклата на прозорец.
Разследването установило, че инцидентът е причинен от изтичане на газ от бутилка, пише topnovini.bg.
свързани новини
Собственикът Христо Димитров е откаран в Многопрофилната болница за активно лечение - Бургас с изгаряния от 2-3 степен по ръцете и главата. Няма опасност за неговия живот.
НОВ МЕСЕЦ, НОВА ЧЕСТИТКА: Водата във Варна поскъпва от 1 февруари
2603
преди 23 минути
Затвориха Троян-Кърнаре за коли и камиони
5613
преди 2 часа
В община Левски е ден на траур заради катастрофа с две жертви
10039
преди 3 часа


