ГОРЕЩО
ДБ СКАНДАЛНО опитва да прокара ЛГБТ пропаганда в училищата, маскира я като "езикова грамотност"
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Детска игра с кибрит причинила пожар в къща в кв."Веселчане" в Кърджали. Пламъците избухнали във вторник около 15 часа, съобщиха от регионалния пресцентър на МВР. Петима пожарникари загасили огъня, който унищожил хладилник, фризер, готварска печка, аспиратор, телевизор, секция, дивани.
препоръчано
Човешка небрежност е станала причина за запалване в изоставена сграда в село Пчеларово. Изгорели 30 кв. м покривна конструкция. Огънят е потушен от петима огнеборци от службата в Кърджали. Двама пожарникари от Крумовград загасили запалени отпадъци в града.
свързани новини
Абсурд - внасяме кибрит и клечки за уши
27264
на 07.02.2015
Преобразяват зона пред входа на Морската градина в Бургас
2525
преди 27 минути
Курортът Елените се съживява след наводнението
13341
преди 9 часа
Утре част от Русе и региона остават без ток
7557
преди 14 часа


