BG EN

Къща се срути след поройния дъжд в Троян

Региони

Къща се срути след поройния дъжд в Троян

9353
на 01.07.2015
Къща се срути след поройния дъжд в Троян

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Къща се срути след поройния дъжд, излял се вчера в Троян. Това каза дежурният в РС „Пожарна безопасност и защита на населението” в града.

препоръчано

Къщата се намира на улица „Аламанка” в град Троян. Семейството, което е живеело там е било евакуирано. „За кратко време родителите и четирите им деца бяха настанени в сградата на Пожарната. Към този момент мисля, че са настанени при техни роднини”, коментира дежурният, пише агенция "Фокус".

Той обясни, че няма подадени сигнали за бедстващи хора в града, няма и прекъснато електрозахранване.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК