BG EN

КЬОРКЮТУК ПИЯН! Шофьор спипан зад волана с 3,13 промила посред бял ден

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

КЬОРКЮТУК ПИЯН! Шофьор спипан зад волана с 3,13 промила посред бял ден

7824
на 15.11.2017
КЬОРКЮТУК ПИЯН! Шофьор спипан зад волана с 3,13 промила посред бял ден
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

50-годишен мъж е задържан за шофиране с 3.13 промила алкохол в Елин Пелин. Това съобщиха от ОДМВР - София. Около 11.55 часа на 14 ноември на бул. „Новоселци“ автопатрул спрял за проверка лек автомобил „Фолксваген Голф“, управляван от 50- годишен водач, който бил тестван с дрегер и задържан за срок до 24 часа, след като уредът отчел, че шофира с внушителните 3.13 промила алкохол. Срещу нарушителя е започнато бързо производство.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК