ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В нощта срещу вторник лавина е връхлетяла хотел в австрийското курортно градче Рамзау ам Дахщайн, съобщава германският национален ежедневник Die Frankfurter Allgemeine Zeitung.
препоръчано
Според полицията 60-те гости и служители са били в състояние да напуснат сградата невредими. Лавината обаче е нанесла сериозни материални щети не само в хотела, но и на паркираните край него превозни средства. Снежната маса е била загубила голяма част от силата си при разбиването си в хотела заради равнинния терен, в който е бил разположен.
Изданието припомня, че в Австрия остава в сила предупреждението за опасност от лавини, макар снеговалежите в страната да отслабнаха.
свързани новини
Лавина уби холандски скиор във Франция
10454
на 14.01.2019
Лавина уби трима скиори в Алпите, четвъртият е в неизвестност
11133
на 13.01.2019
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ: Лавина уби двама сноубордисти (ОБНОВЕНА)
60033
на 11.01.2019


