ГОРЕЩО
ШОУ В ПИК TV! Бизнесменът Киро щял да слага България отново на картата на света - сигурно е замислил нови съмнителни реклами с Опра Уинфри и Джокович (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
Кокорчо чертае червени линии - зарече се да не управлява с ГЕРБ и Радев
Отвъд лимита: най-лудите рекорди със ски
СВЕТЪТ ДНЕС
Лавров: Военните учения на Русия край бреговете на Сирия се провеждат в съответствие с международното право
3812
на 11.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Военните учения на Русия край бреговете на Сирия се провеждат в пълно съответствие с международното право. Това заяви руският външен министър Сергей Лавров, предава TACC.
препоръчано
„Що се отнася до ученията в Средиземно море (край бреговете на Сирия) не разполагам с информация. Но това, че те се извършат редовно от нашия военноморски флот, е факт.
Те се провеждат в пълно съответствие с нормите на международното право“, увери външният министър на Руската федерация.
Осъдиха 88-годишна бивша учителка за изнасилване на петима ученици
7690
преди 42 минути
Гърция брани летищата си с щит против дронове
3355
преди 2 часа
Амстердам забранява електрическите велосипеди
6415
преди 2 часа


