BG EN

Лавров: Върховната рада се опитва да обърне с главата надолу достигнатите споразумения

СВЕТЪТ ДНЕС

Лавров: Върховната рада се опитва да обърне с главата надолу достигнатите споразумения

7056
на 18.03.2015
Лавров: Върховната рада се опитва да обърне с главата надолу достигнатите споразумения
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на външните работи на Руската Федерация Сергей Лавров заяви, че решенията на Върховната рада на Украйна за статута на Донбас са опит вече постигнатите споразумения „да бъдат обърнати с главата надолу“, предаде РИА Новости. 

препоръчано

Лавров направи това изказване във връзка с отложеното въвеждане на особен статут на самоуправление в Донбас и одобрението на предложението на Петро Порошенко за изпращане на международен миротворчески контингент в региона. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК