ГОРЕЩО
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
Ето кога Радев напуска президентството
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски: За България е чест и привилегия да бъде в Съвета за мир на президента на САЩ Доналд Тръмп
Желязков подписа с Тръмп, България сред основателите на Съвета за мира
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският външен министър Сергей Лавров и неговият германски колега Франк-Валтер Щанмайер ще се срещнат в понеделник, за да обсъдят конфликтите в Украйна и Сирия, заявиха от руското Министерство на външните работи в събота, предава Reuters, цитиран от "Фокус".
Напрежението между Украйна и Русия ескалира през последната седмица, след като президентът Владимир Путин обвини Украйна в планове за саботаж в Крим, полуострова анексиран от Русия през 2014г.
От руското ведомство отбелязват, че срещата ще се проведе в руския град Екатеринбург.
препоръчано
Лавров и Щайнмайер обсъдиха украинската криза по телефона
7337
на 14.07.2016


