ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският министър на външните работи Сергей Лавров съобщи на своя финландски колега, че Кремъл ще предприеме неуточнени все още мерки в отговор на увеличената активност на НАТО в Балтийския регион, предава Reuters, цитиран от "Фокус".
„Ние не крием своето отрицателно отношение към движението на военна инфраструктура на НАТО към нашите граници и към привличането на нови държави във военната активност на блока“, коментира Лавров на конференция в понеделник.
„Ние ще се възползваме от суверенното право на Русия да гарантира своята сигурност с пропорционални мерки на сегашните рискове. Аз съм убеден, че нашите финландски приятели и съседи ще разберат това“, допълни министърът.
препоръчано
свързани новини
Лавров: Ако Швеция влезе в НАТО, ще вземем необходимите мерки
11351
на 01.05.2016


