ГОРЕЩО
ПОТВЪРДЕНО: Николай Попов е следен и заплашван. Образувано е досъдебно производство
Колтуклиева безпощадна след извинението на депутатката Ирина: Късно е, г-жо Асиова-Диамант. Когато стане лично, е непростимо. Партийна белина, която само подчертава петната, не ги премахва. Страх!
МЪЛНИЯ В ПИК! Владо Загатото измъчван жестоко, преди да бъде изгорен жив. Бившата гимнастичка Симона Пейчева се спасила на косъм от килърите (ПРЕДИСТОРИЯ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Ето го изгорения жив бизнесмен Владо Загатото (СНИМКА)
Радев, министри и шефове на ключови ведомства обсъдиха средата за сигурност и произтичащите от нея предизвикателства
Инциденти
ЛАМАРИНИ! Джигит с БМВ отнесе две огради, заби се в дърво и заряза бавареца
10706
на 03.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Джигит от Монтана по чудо преби някого, след като отнесе с БМВ-то си две огради на къщи и се заби след това в дърво. Инцидентът е станал по обед, а потресена свидетелка разказва пред Нова телевизия, че мъжът с бавареца буквално "летял" по шосето.
препоръчано
След като се ударил в дървото, шофьорът изоставил колата си и се скрил.
30-годишен бизнесмен отнесе снощи спирка в Пловдив с БМВ
14199
на 25.03.2017
Пияни младежи с БМВ се натресоха в дърво край Катуница
20384
на 12.02.2017


