ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
4 пъти се е увеличила консумацията на свинско месо в последните 10 години, пише "Телеграф". За това сочат данните на Националния статистически институт, които следят какво похапваме.
препоръчано
Според тях през 2002 година потреблението на месо от прасе е било 4 кг. на домакинство годишно, а през 2012 година цифрата скача на 12 килограма.
Статистиката показва, че цената на мръвката не се е увеличила драстично. Преди 12 години тя е била 6,50 лева на килограм, а сега е 7,55 лв.
Става ясно, че българинът е започнал да пие и повече алкохол и газирано. Вероятно нашенецът е намерил приятен начин да замезва пържолките.
Избирателка на ГЕРБ емоционално към Борисов: Само тези на улицата ли са хора според вас?
82238
преди 57 минути
Александър Йорданов: Митингите на ДПС са по-европейски от пепейските
48337
преди 2 часа


