ЛАРЖ: Шеф Манчев спретна звездно парти за рождения ден на новото си гадже (СНИМКА)

ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В луда любовна надпревара се е впуснал шеф Иван Манчев. Топготвачът отново е влюбен. За да засвидетелства чувствата си към новата си изгора Ива Бека, шеф Манчев бе домакин на партито за рождения ден на красивата блондинка.
Празненството се е сътояло в един от ресторантите на именития кулинар. На него са били поканени отбран кръг от най-близките приятели до двойката.
Сред тях е била фолк певицата Анелия, която от дълги години е дружка с Ива. Именно чалга иконата издаде какво се случва в заведението на Манчев. Анелия пусна снимка, на която готвачът и водещ на кулинарни предавания е прегърнал новата жена в живота си Ива, пише столичен ежедневник.

Животът на шеф Манчев през последните 2-3 години е като сапунена сага. За да се дозаплете още повече, кулинарното гуру се влюбва в Ива, която е майка на гаджето на най-големия му син.
Кулинарното гуру ce рaзвeдe c първaтa cи cъпругa cлeд 18 гoдини брaк. Самият той споделя, че доверието между двамата се изпарява, след като става популярен. От брака си Манчев има две деца - Хриcтo и 14-гoдишнaтa Виктoрия.
Миналото лято водещият на "Кошмари в кухнята" разкри, че е станал татко за трети път, а майка на детето е тогавашното му гадже Цветомила. От кратката им и буйна връзка Манчев има син на име Александър. Сега изборът на готвача е осъзнат и на този етап Иван просто се наслаждава на отношенията си с Ива.


