BG EN

Латвия: НАТО не е длъжна да гарантира сигурността на гражданите в Украйна

СВЕТЪТ ДНЕС

Латвия: НАТО не е длъжна да гарантира сигурността на гражданите в Украйна

7446
на 11.05.2015
Латвия: НАТО не е длъжна да гарантира сигурността на гражданите в Украйна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Северноатлантическият алианс е длъжен да се грижи за сигурността на гражданите на държавите-членки на организацията, към които Украйна не принадлежи. Това заяви представителят на Латвия в НАТО Марис Риекстинш, цитира думите му Sputnik.ru, предаде "Фокус".

препоръчано

„Трябва да се постави граница между страните от НАТО и другите, които не участват в нея. Като например Украйна“, коментира Риекстинш.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК