Левандовски няма спиране, Байерн отново гази

3496
на 29.09.2015

Полският нападател на Байерн (Мюнхен) направи нов впечатляващ мач и заби хеттрик на Динамо (Загреб). Баварският гранд надделя с 5:0 над хърватите в мач от групa "F" на Шампионската лига и записа втора победа, след като на старта победи с 3:0 като гост Олимпиакос. За отбора на Джосеп Гуардиола се разписаха още Дъглас Коща и Марио Гьотце.

Германският гранд вече има 10 поредни победи във всички турнири и прекъсна впечатляващата серия от 45 мача без загуба на Динамо.

Байерн поведе в резултата в 13-ата минута, когато Дъглас Коща овладя дълъг пас на левия фланг и прокара топката между гредата и тялото на Едуардо.

От 21-ата до 28-ата минута Байерн заби още три попадения. Левандовски направи 2:0 след груба грешка на Филип Бенкович. Малко по-късно Гьотце направи двойно подаване с Коман и разстреля Едуардо, а в 28-ата Левандовски  се разписа за втори път, засичайки с глава центриране от ъглов удар на Дъглас Коща.

В началото на втората част баварците заиграха в по-бавно темпо, но първата им скоростна комбинация завърши с гол. Тиаго Алкантара отклони с едно докосване към Левандовски, който много елегантно преодоля Едуардо и оформи хеттрика си.

До края на двубоя играчите на Пеп Гуардиола намалиха темпото и пощадиха Динамо (Загреб). Гостите пък имаха две възможности за почетен гол, но те бяха пропилени.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)