Леванте надви Еспаньол след обрат

3840
на 16.04.2016

Отборът на Леванте записа много ценен успех в борбата си за оцеляване в испанската Ла Лига.

Тимът от Валенсия победи с 2:1 при домакинството си на Еспаньол в първа среща от 33-ия кръг. Играчите на Жоан Франсеск Ферер Сисилия стигнаха до победата, въпреки че изоставаха в резултата още до 7-ата минута, след като Ернан Перес даде преднина на каталунците. Джузепе Роси възстанови равенството в 23-ата минута след точно изпълнение на пряк свободен удар и грешка на вратаря на гостите Пау Лопес.

През второто полувреме домакините стигнаха до пълен обрат след гол на Карл Меджани, който оформи и крайното 2:1. С успеха си Леванте се отлепи от последното място в класирането и вече е 18-ти с актив от 28 точки, колкото имат Хетафе и Спортинг Хихон. Еспаньол е 15-ти с 36.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)