ГОРЕЩО
АНГЕЛСКИ ТРИЛЪР! В друг свят и различна вселена Благомир Коцев щеше да бъде холивудски сценарист или най-малкото светец
УДАР ПО СПЕКУЛАТА: Топ икономист ПОХВАЛИ мерките на кабинета срещу галопиращите цени
България и Албания са готови да положат усилия за разширяване на двустранното си сътрудничество и партньорство (СНИМКИ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ за случващото се в Белфаст: Пристигаме до Рубикон. Силата на белите хора дълго време беше неглижирана и подценявана
НОВИ ДОКУМЕНТИ: Нотариуса изнудвал магистрати и служители на НАП с компромати
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първа тренировка с Денизлиспор направи в петък бившият вече футболист на Левски Илиян Йорданов.
25-годишното крило облече екипа на турския втородивизионен тим, след като по взаимно съгласие прекрати договора си със "сините".
Все още не е ясно дали Йорданов ще може да дебютира в неделя за новия си отбор, при гостуването на Самсунспор, като това ще стане факт, ако картотеката му бъде уредена навреме.
Денизлиспор се намира във втората половина на таблицата във втория ешелон на турския футбол, и няма много шансове за промоция този сезон.
Припомняме Ви, че преди дни "Левски" прекрати днес по взаимно съгласие трудовоправните си взаимоотношения с нападателя.
препоръчано
С ДЕБЕЛИЯ ФЛУМАСТЕР: Левски зачеркна тунизийски халф
6552
преди 2 часа
ПЕЧЕ СЕ ТРАНСФЕР: Локомотив Пловдив продава вратаря си
5437
преди 3 часа
ЦСКА 1948 отхвърли куп оферти за 18-годишен
6513
преди 9 часа
Славия прибира много пари от Цървена звезда за Балов
9299
преди 11 часа


