ГОРЕЩО
СПАСЕНИЕ ПО СЪСЕДСКИ! Кабинетът "Желязков" предложи спешни доставки на мазут в Северна Македония, която е в извънредно положение
ХИТОВЕТЕ НА ПИК! "СенсейГЕЙТ" - ТОВА ВИДЕО закопа Кирил Петков
Пускат VI блок на АЕЦ "Козлодуй" отново
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО)
Meteo Bulgaria със СМРАЗЯВАЩО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! Дъждът ще преминава в сняг - ето къде има червен код (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Валери Божинов и Дъстли Мюлдер страдат от контузии, поради които е напълно възможно да не играят срещу "Ботев" (Пловдив) в реванша от турнира за Купата на България. Холандецът игра на обезболяващи инжекции срещу ЦСКА в събота (0:1) поради травма в ахилеса. В дербито холандецът обаче получи и разтежение и напусна терена. Божинов пък е с контузия в хълбока от съботния дуел.
препоръчано
Прегледите днес ще покажат колко сериозна е травмата. Фаворит да замести Валери в стартовия състав е Димитър Макриев. Трайно контузени в "Левски" са Пламен Илиев, Антон Огнянов и Стефан Велев.
Съблазняват звезда на ЦСКА с 1 млн. евро
6961
преди 6 часа
ЦСКА показа невиждан за България стадион (ВИДЕО)
17737
преди 19 часа
Сираков с послание към левскарите
10334
преди 22 часа
Лудогорец поиска среща на върха между управниците на футбола ни
10754
преди 23 часа


