"Левски" би ЦСКА при старшата, бой между феновете помрачи мача

16441
на 07.09.2015
Левски би ЦСКА при старшата, бой между феновете помрачи мача

Грозни сцени белязаха вечното дерби. Мачът между "Левски" и ЦСКА от юношеската група до 19 г. бе спрян за 30 минути при резултат 2:0 за домакините заради сблъсъци между фенове.

"Сини" запалянковци атакуваха малка група "армейци" дошли да наблюдават срещата на един от помощните терени на стадион "Георги Аспарухов". Двете групи стигнаха до сериозен бой, след което бяха разтървани от няколкото човека охрана, стюардите и част от щаба на домакините. До инцидента се стигна, след катоБожидар Божилов от "сините" и Герман Петров от "червените" получиха червени картони, а фен на ЦСКА протестира срещу решението, пише sportal.bg.

След като мелето приключи, реферът обяви, че играта трябва да продължи. "Армейците" се възпротивиха на това решение, но след близо половин час срещата бе подновена. В крайна сметка Левски победи с 2:0 с голове на Никола Димитров и Алекс Боримиров от дузпа.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ГОРЕЩО В ПИК TV! Иван Гешев с разкрития: Сглобката арестува невинни, за да манипулира изборите. ГЕРБ, ППДБ и ДПС не могат да напълнят листите си, реанимират стари муцуни! Чакам Борисов на дебат (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Иван Гешев с разкрития: Сглобката арестува невинни, за да манипулира изборите. ГЕРБ, ППДБ и ДПС не могат да напълнят листите си, реанимират стари муцуни! Чакам Борисов на дебат (НА ЖИВО)