BG EN

Левски в спор с турци и кипърци за английски нападател

Футбол

Левски в спор с турци и кипърци за английски нападател

8074
на 18.04.2025
Левски в спор с турци и кипърци за английски нападател
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Левски проявява интерес към нападателя на Шефилд Уензди Малик Уилкс, твърди журналистът Пийт О`Рурк.

препоръчано

През този сезон 26-годишният англичанин играе под наем в Родъръм, а договорът му с "кукумявките" изтича през лятото и той може да премине в друг клуб като свободен агент. 

Сините обаче имат сериозна конкуренция за подписа на Уилкс. Той е желан още от турския елитен Коняспор и кипърския Аполон Лимасол. Малик Уилкс може да играе на върха на атаката, както и като крило. Той е висок 183 см, а силният му крак е левият. 

Англичанинът започва кариерата си в школата на Лийдс, а през лятото на 2019 година е закупен от Барнзли за 1.1 млн. евро. Следва престой в Хъл Сити, а през 2022 година е привлечен в Шефилд Уензди. 

През този сезон Уилкс има 40 мача за Родъръм във всички турнири, като е вкарал 7 гола, предаде "Гонг".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК