BG EN

Левски го закъса, получи звучен шамар от турци

Футбол

Левски го закъса, получи звучен шамар от турци

7635
на 13.07.2022
Левски го закъса, получи звучен шамар от турци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Защитникът Страхил Попов едва ли ще заиграе в Левски. Бившият национал има договор с Еюпспор и иска да разтрогне по взаимно съгласие, но в същото време да получи полагаемите му досега заплати.

препоръчано

А турският клуб има друга позиция по въпроса. Така се очертава Попов да остане в Турция и да получава сериозна заплата, но със статут на резерва.

От друга страна проучванията на Левски показали, че играчът не бил склонен да свали осезаемо финансовите си изисквания. Така от "Герена" на практика отписали опцията по привличането на Попов.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК