Левски и Литекс не се победиха след драматичен обрат

6459
на 25.07.2015

На стадион „Георги Аспарухов“ Левски завърши 2:2 срещу Литекс в мач от втория кръг на „А“ група. Голмайстори за домакините станаха Божидар Краев в 5-ата и Роман Прохазка в 60-ата минута.

Два гола за Литекс отбелязаха Рафаел Перес в 40-ата и Арсенио Нунеш в 52-ата минута.

Това е първият двубой в историята на „А“ група, в който и двамата треньори бяха наказани. Така Стойчо Стоев и Люпко Петрович гледаха мача от трибуните, а долу на терена наставления даваха техните помощници Явор Вълчинов (Левски) и Евгени Колев (Литекс), съобщи „Фокус”.

В предишния кръг Левски постигна равенство 1:1 в Пловдив срещу Ботев, а Литекс победи у дома Лудогорец с 2:0.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си