Левски надви Пирин в последния мач на Стойчо Стоев

СПОРТЪТ ДНЕС

6466
на 15.05.2016

Левски победи Пирин Благоевград с 1:0 като гост в последния двубой на Стойчо Стоев като треньор на столичния тим. Победното попадение отбеляза Александър Александров в допълнителното време на първата част. Мигел Бедоя изпълни пряк свободен удар, вратарят на благоевградчани Красимир Костов парира удара, но топката попадна в Александров, който с глава я изпрати в мрежата на противника. Седем минути след подновяването на играта домакините имаха основателни претенции за нарушение на Веселин Минев срещу Александър Дюлгеров, но дузпа не бе отсъдена. След това "орлетата" наложиха натиск, но не успяха да стигнат до изравнителен гол. Стоев напуска Левски и "сините" в следващия кръг срещу Славия ще бъдат водени от Люпко Петрович. Пирин пък гостува на Монтана в спор между отборите, които се борят за спасение в елита.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете
Николай Бареков пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС убиха ПП с два смъртоносни удара! Кирил Петков и Лена Бориславова са абсолютни мошеници (ВИДЕО) Николай Бареков пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС убиха ПП с два смъртоносни удара! Кирил Петков и Лена Бориславова са абсолютни мошеници (ВИДЕО)