ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Халфът на Левски Андриан Краев изглежда ще се размине с трансфер във Ференцварош. Причината е, че унгарският шампион няма да може да удовлетвори финансовите претенции на ръководството на сините.
препоръчано
Ференцварош е склонен да даде 500 000 евро за дефанзивния полузащитник.
При подобни условия обаче няма да се стигне до трансфер. Към момента е по-вероятно да продължи да носи фланелката на Левски, отколкото да смени клубната си принадлежност.
Цената на Краев, който е гадже със сестрата на Валери Божинов - Михаела, скочи след добрия сезон, който направи и повиквателните за националния отбор.
свързани новини
Стоичков с огромна изненада за своята 60-годишнина
15114
преди 3 часа
ЗА МИЛИОНИ: Славия продава Балов на европейски шампион
8744
преди 3 часа
Черно море охлади мераците на Левски за национал
6738
преди 5 часа
Любо Пенев става треньор на Локомотив София
8592
преди 5 часа


