BG EN

"Левски" реже драстично парите за квартири на футболистите

Футбол

"Левски" реже драстично парите за квартири на футболистите

12364
на 09.09.2013
Левски реже драстично парите за квартири на футболистите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ръководството на „Левски“ намери нов начин да редуцира клубния бюджет. Шефовете са взели решение да ограничат парите, които се дават на футболистите за квартири.

препоръчано

До този момент играчите можеха да избират без ограничения жилища, но вече няма да имат тази възможност. От тук нататък се въвежда таван на парите, които ще се отделят за квартири, пише „Меридиан Мач“. Който иска да тъне в лукс, ще бъде принуден да извади от собствения си джоб. До момента абсолютно целият наем за служебните квартири и апартаменти се покриваше от „Левски“. Един от проблемните футболисти на „сините“ - Дъстли Мюлдер, струваше 2000 евро на месец, за да се шири във вила, собственост на Христо Стоичков в Драгалевци.

Свиването и на това перо от бюджета още веднъж доказва, че финансовият оазис на „Герена“ отдавна приключи. Както е известно, ръководството освен, че закъсня прекалено със спешната селекция, търси свободни агенти и то с доста снижени лични условия.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК