ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на Левски е предложило нов двугодишен договор на плеймейкъра Джавад ел Джемили, като финансовите параметри по него са доста завишени спрямо настоящите.
Сините дават месечно възнаграждение от 12 хиляди евро на испанеца с марокански корени. Очаква се Ел Джемили да приеме условията и така да бъде сложен край на тихата му война с ръководството, пише “Тема спорт“.
Именно заради нежеланието да удължи контракта си по време на паузата в шампионата Джавад бе пратен да тренира с втория отбор. Той има контракт до края на годината.
Престоят му във фризера обаче беше доста кратък. След равенството с Ботев Пд (1:1) плеймейкърът бе реабилитиран. Той така или иначе щеше да пропусне срещата с канарчетата заради наказание, защото бе изгонен срещу Арда, което позволи на кърджалийци да стигнат до равенство (1:1).


Сега Джавад е гласен за титуляр за домакинството срещу ЦСКА 1948.



