Левски с поредна грешна стъпка, този път във Враца

16381
на 08.03.2020

Левски стигна само до равенство 0:0 при гостуването си на Ботев Враца в мач от 24-ия кръг на родния футболен шампионат.

Тимът на бившия национален селекционер Петър Хубчев не създаде напрежение пред стража на домакините Красимир Костов преди почивката, а през второто полувреме нямаше дори един точен удар.

Така "сините" удължиха серията си от мачове без победа на пет двубоя, като продължват да нямат успех от началото на 2020 г.

С точката столичани се изравниха с Локомотив Пловдив и ЦСКА, които са с по 46 точки. Лидер е шампионът Лудогорец, които има аванс от 6 точки пред преследвачите си, както и два мача по-малко. По-късно днес разградчани приемат закъсалия Дунав Русе.

Съставите

Ботев Враца: Красимир Костов, Петко Ганев, Аласане Н'Диайе, Венцислав Керчев, Атанас Зехиров, Ангел Лясков, Владислав Узунов, Христо Златински, Том, Даниел Генов, Петър Атанасов

Левски: Милан Миятович, Живко Миланов, Янис Каргас, Холмар Ейолфсон, Иван Горанов, Мартин Райнов, Нуно Рейш, Станислав Иванов, Стайн Спиерингс, Найджъл Робърта,Станислав Костов

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете