BG EN

"Левски" се изолира в Правец преди мача с Иртиш

"Левски" се изолира в Правец преди мача с Иртиш

4064
на 01.07.2013
Левски се изолира в Правец преди мача с Иртиш

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Треньорът на "Левски" Николай Митов ще даде брифинг преди двубоя от първия предварителен кръг на турнира Лига Европа срещу Иртиш Павлодар (Казахстан). Събитието ще се състои във вторник, 2 юли от 17:00 часа в залата за пресконференции в хотела на ДЮШ на „Герена”.

След пресконференцията ще бъде представена новата екипировка на "Левски" за предстоящия сезон 2013/2014 г. 

"Сините" ще проведат същия ден тренировъчно занимание в 18:00 часа на стадион „Георги Аспарухов”, след което ще заминат на лагер в Правец. 

Днешната тренировка на "Левски" пък е от 19:00 часа.

препоръчано

Късно снощи "сините" се прибраха от лагера си в австрийската база Линдабрун.

Мачът на "Левски" с Иртиш е в четвъртък от 21:00 часа и ще бъде предаван директно по Нова телевизия. Ответната среща е на 11 юли в град Павлодар.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Протест пред Съдебната в подкрепа на куриерa, арестуван заради Мирчев - октопода, който нагледно показа как работи дълбоката държава (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Протест пред Съдебната в подкрепа на куриерa, арестуван заради Мирчев - октопода, който нагледно показа как работи дълбоката държава (ВИДЕО)
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК