BG EN

Левски следи защитник на Септември

Футбол

Левски следи защитник на Септември

5558
на 10.09.2022
Левски следи защитник на Септември
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Левски следи изявите на десния защитник на Септември (София) Мартин Стойчев. Треньорът на сините Станимир Стоилов е харесал качествата на 18-годишния футболист и до края на годината столичани ще наблюдават под лупа изявите му. 

препоръчано

От началото на сезона младокът взе участие във всичките девет двубоя на новака в елита, където се изяви и с една асистенция. Той не се страхува да влиза в единоборства и много често се включва в атаките на тима. Ако Стойчев премине при сините през зимата, то той ще се превърне в четвърти играч, който идва на „Герена“ от Септември. Преди него този път изминаха Асен Чандъров, Здравко Димитров и Димитър Костадинов. Последните двама бяха отстранени от първия състав заради неспазване на професионална дисциплина. Крилото сега играе под наем в Спартак Варна, докато нападателят се завърна в Септември. 

По всяка вероятност Левски няма да предложи нов договор на Жереми Петрис, който дойде на пожар на „Герена“ и подписа контракт до края на календарната година. Французинът в момента се възстановява от контузия и все още не е ясно кога ще се завърне на терена. Негова алтернатива е Патрик-Габриел Галчев, който се представя стабилно, когато получава шанс, и Мъри иска да има на разположение млади и перспективни защитници в лицето на юношата на сините и Мартин Стойчев.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК