ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сметката за отопление на терена за вечното дерби ще се дели на пет. Двубоят е днес от 16,00 часа на Националния стадион “Васил Левски”.
препоръчано
Новото решение облекчава поне с малко солидните разходи по мача, които по традиция правят и “Левски”, и ЦСКА според домакинството. Сега парите за парното, което топли игрището дни наред пред двубоя, ще се плащат от двата клуба, БФС, Професионалната лига и национална спортна база като управляващ националния стадион.
“Левски” трябва да похарчи близо 50 000 лева по дербито. Разходите включват наем, полиция, съдии, пожарна, линейка, какво ли не, та чак до 5000 лева депозит в общината срещу трошене около стадиона.
Сензацията в Серия "А" поиска голямата звезда на Левски
9395
преди 11 часа
Стоилов: Във футбола не парите, а работата побеждава
6653
преди 11 часа
Клуб от Бундеслигата отмъква голмайстора на efbet Лига
7814
преди 12 часа
ЧАКАТ МИЛИОНИ НА "ГЕРЕНА": Левски продава Сангаре на колос
18851
преди 18 часа


