ГОРЕЩО
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Легендарният вратар на Берое Ивко Ганчев е новият директор на детско-юношеската школа на зелените. Той бе представен пред целия екип на академията, съобщава официалният сайт на клуба.
препоръчано
Специалистът ще отговаря за всичко, свързано с юношите, треньорите, тренировъчния процес, методиката и развитието на школата като цяло.
Ръководството на клуба предоставя пълна свобод на легендата на Берое за работата му в школата, въвеждането на методика и програма за работа, както и за извършването на необходимите реформи по негова преценка.
свързани новини
Берое се разбра с Антон Карачанаков
13691
на 14.06.2017
Разпитват треньори на Левски и Берое за "черно тото"
511455
на 05.06.2017
Ивко Ганчев бе помощник треньор на Берое в екип с Илиан Илиев. През 2012 г. той бе начело на тима и като старши треньор, преди да бъде заменен от Петър Хубчев.
Ключово решение в Берое
10815
на 23.05.2017
РОКАДА! Томаш сменя Феро в Берое
10549
на 21.05.2017


