ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Радев отвори "Кутията на Пандора" и последствията за него ще са ужасяващи, въпреки медийния слугинаж
ГОРЧИВО: Цветан Цветанов с 6-те апартамента полегна на Доган и плонжира в краката на Радев
АВТОБОМБА: Мощен циклон от изток отвява конкуренцията на българския автопазар (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Златан Ибрахимович не изключи възможността да завърши кариерата си в Швеция, в която все още няма титла. Ветеранът спечели трофеите в Испания с футболните "Барселона", в Италия с "Милан" и "Интер", в Холандия с "Аякс" и във Франция с "Пари Сен Жермен", но не успя да го стори в родината си и в Англия.
препоръчано
"Не съм затворил вратата. Има един трофей, който много искам", каза нападателят на "Лос Анджелис Галакси". Ибрахимович уточни, че би играл само за "Малмьо". Иначе лидер в шампионата е АИК Стокхолм.
"Никакъв шанс (б.ред. - да играя за АИК). Само за "Малмьо". И именно с "Малмьо" ще спечеля титлата. Получих оферта и искат да завърша кариерата си там", добави бившият шведски национал.
Роналдо спечели съдебната битка с Ювентус
12899
на 19.01.2026
Рууни шокира: Имам сериозен здравословен проблем
19821
на 19.01.2026
Ливърпул уволнява Арне Слот
17742
на 18.01.2026
Отиде си президентът на Фиорентина Роко Комисо
14290
на 17.01.2026


